"מה יש לצהריים???????? אני רעבה!!!!!!!" נשמע לכם מוכר?

הורים רבים משתפים אותי באתגר היומיומי המתחדש שלהם- מה להכין לארוחת הצהריים.


לפעמים הצורך הזה עולה רק כשהילדים מסיימים את תקופת הגן ומתחילים את ביה"ס ולפעמים אף קודם לכן.


יש לא מעט הורים המעוניינים להציע מגוון תזונתי איכותי לילדיהם ומואסים בארוחות מוכנות מהסופר. הם בוחרים להזין את משפחותיהם באוכל אמיתי, בייתי, טעים ובעל ערך תזונתי גבוה. שאין בו חומרים משמרים, מוצרים מעובדים וכל מיני תוספים בסינית מדוברת. ועם זאת לא כולם מרגישים מאד יצירתיים במטבח. יש אנשים שרק למדו לבשל כשילדיהם התחילו לאכול ולא מרגישים שזה בא להם בקלות.

מתוך ההבנה הזו ומהסתכלות על ההתנהלות במטבח הפרטי שלי הבנתי שאני יכולה להציע כל מיני רעיונות כדי לעורר השראה ולאפשר גם לאחרים להכין אוכל איכותי ובריא שלא בהכרח יחזור על עצמו בכל פעם (וגם קבלתי בקשה מפורשת לשתף מהידע והנסיון שלי, אז החלטתי ללכת על זה. תודה חן!)

קוקו, משוגע על בישול

יום שני, 21 במאי 2018

וובינר אתי בנושא הכנה להנקה- בעוד יומיים!

בשיתוף פעולה עם אליזבת ברנט מ"לידה רכה" (היפנובירת'ינג לשעבר) נקיים ביחד וובינר המוקדש להכנה להנקה.

בוובינר אציג את הספר "המדריך הישראלי להנקה" ואליזבת תציג את גישתה להכנה ללידה וללידה וכל אחת ואחד יוכלו לשאול שאלות בנוגע להנקה- כל מה שעולה בראשכם!
אני יודעת שנושא ההנקה לא ממש עולה על סדר היום אצל זוגות המצפים ללידה. יש כ"כ הרבה דברים אחרים שנראים חשובים- והם אכן כאלה- ואילו הנושא הכה חשוב הזה נדחק לפינה, רק כי הוא נחשב כ"טבעי". אולם אם תחשבו על זה זו ההחלטה ההורית הראשונה שיהיה צורך לקבל- מה י/תאכל התינוק/ת?
נכון???
ולכן מן הראוי להקדיש לנושא קצת זמן, ועדיף עוד במהלך ההריון כאשר יש זמן רגוע ופנוי ללמוד קצת על הנושא, לראיין חברות מנוסות יותר (גם אם ילדו שבועיים לפניכן, תתפלאו לגלות כמה תלמדו בשבועיים!), לבדוק מה הגישה של בן הזוג והסבתות לעתיד, לקבל מידע מעודכן ומהימן, להכין פרטי התקשרות של נשות מקצוע בתחום ועוד


אז תרשמו לכם ביומן- יום רביעי הקרוב 23.5 בשעה 21:00 יתקיים הוובינר, ללא עלות.
יש צורך להירשם, בקישור הזה
הנה פירטי האירוע בפייסבוק
ושרשור ייעודי בקבוצה של אליזבת, בו אפשר כבר להתחיל לרשום שאלות שננסה להתייחס אליהן במהלך הוובינר עצמו.

אשמח לראותכן בוובינר, תזמינו גם חברות וכנסו ביחד!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה