"מה יש לצהריים???????? אני רעבה!!!!!!!" נשמע לכם מוכר?

הורים רבים משתפים אותי באתגר היומיומי המתחדש שלהם- מה להכין לארוחת הצהריים.


לפעמים הצורך הזה עולה רק כשהילדים מסיימים את תקופת הגן ומתחילים את ביה"ס ולפעמים אף קודם לכן.


יש לא מעט הורים המעוניינים להציע מגוון תזונתי איכותי לילדיהם ומואסים בארוחות מוכנות מהסופר. הם בוחרים להזין את משפחותיהם באוכל אמיתי, בייתי, טעים ובעל ערך תזונתי גבוה. שאין בו חומרים משמרים, מוצרים מעובדים וכל מיני תוספים בסינית מדוברת. ועם זאת לא כולם מרגישים מאד יצירתיים במטבח. יש אנשים שרק למדו לבשל כשילדיהם התחילו לאכול ולא מרגישים שזה בא להם בקלות.

מתוך ההבנה הזו ומהסתכלות על ההתנהלות במטבח הפרטי שלי הבנתי שאני יכולה להציע כל מיני רעיונות כדי לעורר השראה ולאפשר גם לאחרים להכין אוכל איכותי ובריא שלא בהכרח יחזור על עצמו בכל פעם (וגם קבלתי בקשה מפורשת לשתף מהידע והנסיון שלי, אז החלטתי ללכת על זה. תודה חן!)

קוקו, משוגע על בישול

יום שני, 3 ביולי 2017

יוצאת לחופשת קיץ ארוכה

בעוד כמה ימים נצא לחופשת קיץ ארוכה (ככל שיכולים להרשות לעצמנו עם אילוצי מועדים, ילדים ומימון)
כך שמניחה שהבלוג ישנה קצת את פניו, כמו שקרה בעבר כשנסענו
לפני כשבוע הפסקתי לקבל מטופלים חדשים ליעוצי תזונה והנקה לתקופה הקרובה. אשוב לפעילות עם תחילת שנת הלימודים, מאמינה שתצא הודעה בהתאם.
כמובן שעדיין ניתן להיות אתי בקשר דרך קבוצת הפייסבוק שלי, בוואטסאפ, במייל ועוד. אענה לפי מידת הזמינות שתהיה לי בחו"ל.
כמובן ששלל הפוסטים פה בבלוג זמינים תמיד, כך גם שלל המאמרים שלי הפזורים ברחבי הרשת בנושאי בריאות, תזונה, הנקה ועוד. וגם הספר שאני שותפה בכתיבתו "המדריך הישראלי להנקה" שניתן לרכוש בכל חנויות הספרים, למצוא בספריות עירוניות , באתר הוצאת עם עובד, בחנות האתר ובקבוצות של ליגת לה לצ'ה ובעוד מקומותמקווה לשתף אתכם במאכלים מקומיים טעימים ומעניינים


[התמונות בפוסט הזה לקוחות מרחבי הרשת, בקרוב תמונות פרטיות משלי ]שיהיה לכולנו קיץ מהנה!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה