"מה יש לצהריים???????? אני רעבה!!!!!!!" נשמע לכם מוכר?

הורים רבים משתפים אותי באתגר היומיומי המתחדש שלהם- מה להכין לארוחת הצהריים.


לפעמים הצורך הזה עולה רק כשהילדים מסיימים את תקופת הגן ומתחילים את ביה"ס ולפעמים אף קודם לכן.


יש לא מעט הורים המעוניינים להציע מגוון תזונתי איכותי לילדיהם ומואסים בארוחות מוכנות מהסופר. הם בוחרים להזין את משפחותיהם באוכל אמיתי, בייתי, טעים ובעל ערך תזונתי גבוה. שאין בו חומרים משמרים, מוצרים מעובדים וכל מיני תוספים בסינית מדוברת. ועם זאת לא כולם מרגישים מאד יצירתיים במטבח. יש אנשים שרק למדו לבשל כשילדיהם התחילו לאכול ולא מרגישים שזה בא להם בקלות.

מתוך ההבנה הזו ומהסתכלות על ההתנהלות במטבח הפרטי שלי הבנתי שאני יכולה להציע כל מיני רעיונות כדי לעורר השראה ולאפשר גם לאחרים להכין אוכל איכותי ובריא שלא בהכרח יחזור על עצמו בכל פעם (וגם קבלתי בקשה מפורשת לשתף מהידע והנסיון שלי, אז החלטתי ללכת על זה. תודה חן!)

קוקו, משוגע על בישול

יום שלישי, 16 במרץ 2021

רוצים לשמוע אותי ברדיו?

בתחילת השבוע התראיינתי לתכנית רדיו אינטרנטית- פעם ראשונה שלי!
שוחחתי עם לירז גורדון- נטורופתית שעוסקת גם היא בעולם הדל פחמימה/ פליאו/ קטוגני- בתכניתה "המניפולציה של התזונה" על הריון, לידה והנקה בהקשר של תזונה דלת פחמימות לסוגיה


פעם ראשונה שלי ברדיו!!!

זו לא הייתה איזו שיחה קצרה, אלא תכנית של ממש שכולה התמקדה בשיחה בינינו וצללה לדברים שאני עושה בעבודה שלי עם מטופלות ומטופלים.

בהתחלה זה היה נראה לי ממש ארוך, אבל תשמעו זה זרם כל כך מהר והיה ממש כיף והפורמט איפשר לנו לנהל שיחה בנחת ולגעת בהרבה נושאים.

מוזמנות ומוזמנים להאזין תכנית 
באתר של לירז אפשר למצוא גם את הראיון אתי וגם ראיונות מעניינים נוספים, כדאי לשוטט בו


אפשר להכין משהו כזה תוך כדי ההקשבה לראיון
ולאכול אחר כך
המנה הראשונה שיצאה מהתנור החדש שלי!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה