"מה יש לצהריים???????? אני רעבה!!!!!!!" נשמע לכם מוכר?

הורים רבים משתפים אותי באתגר היומיומי המתחדש שלהם- מה להכין לארוחת הצהריים.


לפעמים הצורך הזה עולה רק כשהילדים מסיימים את תקופת הגן ומתחילים את ביה"ס ולפעמים אף קודם לכן.


יש לא מעט הורים המעוניינים להציע מגוון תזונתי איכותי לילדיהם ומואסים בארוחות מוכנות מהסופר. הם בוחרים להזין את משפחותיהם באוכל אמיתי, בייתי, טעים ובעל ערך תזונתי גבוה. שאין בו חומרים משמרים, מוצרים מעובדים וכל מיני תוספים בסינית מדוברת. ועם זאת לא כולם מרגישים מאד יצירתיים במטבח. יש אנשים שרק למדו לבשל כשילדיהם התחילו לאכול ולא מרגישים שזה בא להם בקלות.

מתוך ההבנה הזו ומהסתכלות על ההתנהלות במטבח הפרטי שלי הבנתי שאני יכולה להציע כל מיני רעיונות כדי לעורר השראה ולאפשר גם לאחרים להכין אוכל איכותי ובריא שלא בהכרח יחזור על עצמו בכל פעם (וגם קבלתי בקשה מפורשת לשתף מהידע והנסיון שלי, אז החלטתי ללכת על זה. תודה חן!)

קוקו, משוגע על בישול

יום שלישי, 26 ביוני 2018

עיבוד הנקה


לאורך שנות עבודתי כאשת מקצוע מתחום ההנקה נוכחתי לדעת ש"הנקה" אומרת דברים שונים לנשים שונות ושפעמים רבות ישנם רבדים עמוקים יותר מעבר ל"מה" ל"איך" ול"מתי"בעקבות לימודי הB.O.T  שלי הבנתי שיותר ויותר מעניין אותי לשהות ביחד עם נשים ואימהות במרחבים המאפשרים להן להיות בקשר עם אותם רבדים ולאפשר לכל מה שרוצה לצוץ ולעלות על פני השטח לעשות כך.
וכך, בהתרגשות רבה, אני רוצה להזמין אותך למפגש של "עיבוד הנקה" על מנת לאפשר לך לבחון את נושא ההנקה בחייך- ההנקה הנוכחית, הנקות בעבר (גם בעבר הרחוק), אי הנקה משלל סיבות, הכנה להנקה הבאה, הנקה שלך כתינוקת ועוד
המפגש (או מפגשים, אם נרצה בכך) יוכל לאפשר לנו לשהות בסביבה בטוחה ולא שיפוטית עם כל מה שמבקש לצאת החוצה ומנסיוני עד כה אני כבר רואה שההנקה היא רק התירוץ...
המפגש יכול להתקיים בביתי שבמדרשת בן גוריון, או בעזרת תוכנות שיתוף וידאו או בטלפון- לבחירתך.
עלותו, בשלב זה (עשוי להשתנות בהמשך) 250 ₪

אם ההצעה הזו מעניינת אותך, אשמח שנהיה בקשר:

ורד לב
נטורופתית 
N.D.
יועצת הנקה מוסמכת 
IBCLCמדריכה בליגת לה לצ'ה ישראל
מלווה בגישת  
B.O.T
052-8527755  |  
veredavid@gmail.com


עוד על ה B.O.T למעוניינות, מתוך ה"וויקיפדיה":
תרפיה מוכוונת לידה (באנגלית: B.O.T Birth Oriented Therapy-) הוא תחום מקצועי הממוקד בליווי תהליכים רגשיים והתפתחות אישית בתקופה שסביב הלידה.  מקורה של הגישה נובע מתוך התפישה כי האתגרים בתקופה הזו (שסביב הלידה) מהווים פוטנציאל והזדמנות יוצאת דופן לצמיחה וכי טרנספורמציה משמעותית מתאפשרת דווקא מתוך המפגש עם צמתים כמו הריון, לידה, הנקה, אימהות.

אין תגובות:

פרסום תגובה